Nabídka práce > Zástupce vedoucího údržby – OBJ709

Zástupce vedoucího údržby – OBJ709

Náplň práce

- koordinace práce pracovníků údržby
- hodnocení podřízených pracovníků údržby
- zajišťování externích oprav a úprav strojů
- tvorba plánů preventivní údržby
- nákup náhradních dílů
- zástup vedoucího údržby
- stanovení cílů a pravidelné vyhodnocování

Požadavky

- SOU vzdělání (elektrotechnického směru výhodou)
- mírně pokročilou znalost AJ
- zkušenosti s vedením kolektivu
- práce s PC - uživatelská znalost (MS Excel)

Nabízíme

- perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu
- práce v jednosměnném provozu
- jazykové kurzy
- 25 dní dovolené
- jednosměnný provoz
- zaměstnanecké benefity (stravenky, kantýna a automaty na pracovišti,…)
- po zkušební době další benefity
- lokalita: okres Louny

Další informace

Požadujeme zkušenosti v oblasti údržby ve výrobě, mírnou znalost AJ, znalost práce na MS Excel. Nabízíme možnost růstu, jednosměnný provoz, motivující systém odměňování, příspěvek na stravování a dopravu. Platové ohodnocení je 30 – 35 000 Kč/měs. v okrese Louny.

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Strojírenství, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: mírně pokročilou znalost AJ
  • Plat: 30 – 35 000 Kč/měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Louny