Nabídka práce > Zámečník s CO2 (junior, senior) - OBJ1506

Zámečník s CO2 (junior, senior) - OBJ1506

Náplň práce

- kompletace připravených dílů
- kombinace zámečnické profese a svařování
- práce dle výkresové dokumentace
- pracovní komunikace s kolegy
- zaučení až 4 měsíce s podporou zkušeného kolegy pro absolventa
- samostatná práce po zapracování

Požadavky

- vyučený zámečník s praxí
- svářečský průkaz ZK 135 1.1
- orientace ve výkresové dokumentaci
- manuální zručnost
- pozitivní a zodpovědný vztah k práci

Nabízíme

- práci na moderních strojích
- benefity (dotované závodní stravování, pololetní prémie a věrnostní odměny, jazykové kurzy…)
- možnost využít zvýhodněné zaměstnanecké telefonní paušály
- místo pracoviště Mělník

Další informace

Hledáme kolegu do našeho týmu s platným svářečským průkazem a schopností číst technickou dokumentaci. Nabízíme zázemí stabilní společnosti, jazykové kurzy, závodní stravování, prémie a odměny, osobní a profesní rozvoj,… Platové ohodnocení 25 – 35 000 Kč/měs. v oblasti Mělník.

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 25 – 35 000 Kč/měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: dotované závodní stravování, pololetní prémie a věrnostní odměny, jazykové kurzy…
  • Místo pracoviště: Mělník