Nabídka práce > Programátor C++ - OBJ176

Programátor C++ - OBJ176

Náplň práce

- Další vývoj systému pro sběr a vyhodnocení dat
- Vývoj on-line řídících modulů

Požadavky

- znalost a praxi v programování C++
- znalost MFC, API Windows
- středně pokročilá znalost AJ
- samostatnost, chuť se učit novým věcem
- Pečlivost, svědomitost

Nabízíme

- Podíly na zisku (13. a 14. plat)
- Klouzavou pracovní dobu
- Kolektivní sporty
- Relaxační zóny
- Zajímavé pracovní prostředí v menším kolektivu
- Firemní vzdělávání (angličtina, španělština...)
- Pracoviště Praha 5

Další informace

Nutností je výborná znalost a praxe s programováním C++, AJ mírně pokročilý, svědomitost,…
Za to Vám nabídneme práci v příjemném a malém kolektivu, klouzavou pracovní dobu, relaxační zónu, podíly na zisku (13. a 14. platu) na Praze 5. Platové ohodnocení 40 – 70 000 Kč.

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Středně pokročilá znalost AJ
  • Plat: 40 – 70 000 Kč.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha