Nabídka práce > Stomatolog (junior, senior)

Stomatolog (junior, senior)

Náplň práce

ošetřování pacientů v oboru záchovné stomatologie a endononcie
ošetřování dospělých pacientů a dětí od 5 let
práce s moderními technologiemi

Požadavky

VŠ vzdělání v oboru zubní lékař - v případě cizinců osvědčení o uznání VŠ vzdělání v oboru zubní lékař (tzv.nostrifikaci) podle zákona č.111/98 Sb. a úspěšně vykonané aprobační zkoušky
praxi alespoň 1 rok
proklientský přístup
nekonfliktní povaha

Nabízíme

příjemné a moderně vybavené pracovní prostředí v centru Prahy
přátelský kolektiv
zázemí zavedené kliniky
spolupráce se všemi zdravotními pojišťovnami
stálé i nové zdroje pacientů
možnost odborného růstu v podobě školení
příspěvek na bydlení, pracovní oděv, Multisport karta a další benefity
motivující platové ohodnocení

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: 60 - 70 000 Kč/měsíc
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy