Nabídka práce > Specialista údržby – Tachovsko

Specialista údržby – Tachovsko

Náplň práce

- Tvorba údržbových plánů pro výrobní stroje
- Analýza poruch strojů, návrhy preventivních opatření
- Navrhování a sestavení zkušebních systémů
- Provádění, vyhodnocování a dokumentace měření
- Technická podpora výroby v evropských závodech

Požadavky

- Minimálně středoškolské vzdělání v technickém oboru
- Znalosti v relé – technice výhodou
- Zkušenosti s programy pro skladování a údržbu
- Angličtina nebo Němčina na komunikativní úrovni výhodou
- Dobré ovládání počítače (MS Office)

Nabízíme

- Odpovídající finanční ohodnocení
- Firemní benefity
- Zajímavou a perspektivní práci v příjemném kolektivu
- Zázemí silné mezinárodní společnosti

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tachovsko