Nabídka práce > Inženýr interní kvality – OBJ1741

Inženýr interní kvality – OBJ1741

Náplň práce

- Péče o projekty, přímá podpora sériové výroby, technické změny, podpora náběhu nových projektů
- Zabezpečení úrovně kvality výrobků v průběhu výrobního procesu
- Spolupráce při tvorbě systému řízení kvality, při kontrole dodržování směrnic kvality na všech pracovištích
- Tvorba, zajišťování a udržování dokumentace kvality na svěřeném fraktálu
- Komunikace s interními dodavateli v oblasti kvality
- Spolupráce při řešení dodavatelských reklamací
- Zavádění a sledování procesu kvality
- Podpora zákaznický auditů
- Plánování a provádění analýz

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru výhodou
- Znalost AJ nebo NJ
- Znalost MS Office
- Analytické myšlení, organizační a komunikační schopnosti
- Týmová práce
- Samostatný a zodpovědný přístup k práci
- Vynikajicí technické znalosti

Nabízíme

- zaměstnanecké benefity
- odpovídající mzdové ohodnocení
- zázemí nadnárodní dynamické společnosti
- týden dovolené navíc
- místo pracoviště: Mladá Boleslav

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Management, Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: 25 000 - 35 000 ,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav