Nabídka práce > Pracovník/ice inženýringu

Pracovník/ice inženýringu

Náplň práce

• Plánování a nákup nových strojů a zařízení
• Zavedení nových strojů do výroby, jejich instalace a zlepšování
• Spolupráce na vývoji technologických zařízení
• Vývoj a stanovení technologických podmínek výroby
• Implementace nových modelů do výroby a vývoj výrobních procesů
• Design, vývoj, nákup a implementace nového nářadí a přípravků
• QMS, EMS, OH&S dokumentace
• Příprava procesních instrukcí a instrukcí ke strojům
• Spolupráce na projektech zlepšování
• Ověřování způsobilosti strojů a výrobního procesu – statistické metody

Požadavky

• VŠ ( technického zaměření výhodou )
• 3 roky praxe v oblasti ve strojním inženýrství - vítáme absolventy s praxí při studiu
• Zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou
• AJ – aktivní znalost včetně technických termínů
• AUTOCAD - uživatelská znalost, INVENTOR – výhodou, MS Office
• Řidičský průkaz skup. B
• Komunikativnost, pečlivost, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

• Zázemí mezinárodní společnosti, práce v open-space
• Věrnostní bonus
• Příspěvek na stravování ve firemní restauraci
• Týden dovolené navíc
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Studijní volno, příspěvek na jazykové kurzy

Informace o pozici

  • H.P.ROYAL s. r. o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventi s bohatou praxí při studiu jsou vítaný
  • Místo pracoviště: Kladno