Nabídka práce > Specialista zákaznické péče v Pilulka.cz

Specialista zákaznické péče v Pilulka.cz

Náplň práce

Na zákaznické podpoře budete pomáhat našim zákazníkům, vyřizovat jejich objednávky a odpovídat na dotazy.

Zákaznická péče přes telefon a e-mail.
Aktivní řešení a pomoc zákazníkům.
Komunikace s distributory.
Práce s kancelářskými aplikacemi na PC.

Požadavky

Chceme někoho, kdo na naše zákazníky bude příjemný i v pátek odpoledne a nevzdá to po prvním nepříjemném telefonátu. Hledáme člověka, který zapadne do našeho mladého týmu a kterého bude práce pro Pilulku bavit.

SŠ vzdělání
Znalost práce s PC – kancelářské programy, internet
Příjemné vystupování
Klientská orientace
Výborná znalost češtiny
Komunikativní znalost angličtiny
Ochota učit se novým věcem
Flexibilita, samostatnost

Nabízíme

Zajímavé platové ohodnocení.
Speciální odměny.
Pořádáme společné firemní akce.
Zaměstnanecké slevy na sortiment z naší nabídky.
Vzdělávání (efektivní komunikace se zákazníky, produktové školení).
Podnikavé prostředí s okamžitou realizací vlastních nápadů.
Pro naše kolegy máme v kuchyňce vždy po ruce zdarma kafe a čaj.

Další informace

Jsme tým a všichni naši hráči jsou pro nás důležití, pokud se k nám chceš připojit, těšíme se na Tebe! Neváhej a zašli nám svůj strukturovaný životopis na kariera@pilulka.cz.

Nástup je možný ihned nebo po domluvě.

Informace o pozici

  • Pilulka Distribuce s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 21000 - 25000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Rosická 653, Praha