Nabídka práce > Práce ve skladu pick/pack Štěnovice, ubytování s dotací až 2000 Kč

Práce ve skladu pick/pack Štěnovice, ubytování s dotací až 2000 Kč

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, společnost, která je předním dodavatelem disků a digitálních služeb pro zábavní, vzdělávací a informační průmysl, hledáme vhodné uchazeče na pozici Práce ve skladu pick/pack.

Náplň práce:
- práce se skenerem
- skladové aktivity
- transport palet a zboží po výrobní hale

Požadavky

- zodpovědnost, samostatnost, pečlivost při práci
- znalost práce na PC
- schopnost práce pod stresem
- zkušenosti ze skladu výhodou
- průkaz na VZV výhodou, ne podmínkou

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: Štěnovice
- práci na hlavní pracovní poměr
- mzda až 120 Kč/hod. (fixní mzda 80 Kč/hod. + sezónní bonus 20 Kč/hod. + přítomnostní bonus 20 Kč/hod.) + zákonné příplatky
- možnost dalších prémií: výkonnostní bonus až 40 Kč/hod.
- 2 směnný provoz
- dotované stravování v objektu
- čisté pracovní prostředí
- doprava z Plzně na pracoviště zdarma
- možnost zajištění ubytování s dotací až 2000 Kč měsíčně (v závislosti na Vaší docházce)

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek