Nabídka práce > INŽENÝR KVALITY s AJ OBJ1281

INŽENÝR KVALITY s AJ OBJ1281

Náplň práce

- odpovědnost za kvalitu a trvalé zlepšování pro celou organizaci
- odpovědnost za zajištění kvality napříč celou organizací a za proces trvalého zlepšování
- odpovědnost za integraci požadavků zákazníků na systém kvality (především QAKE), spolupráce na tvorbě metodiky, komunikace se zákazníky
- provádění interních a externích auditů, vytváření metodiky interních auditů, vytváření akčních plánů
- řešení zákaznických reklamací, komunikace se zákazníkem

Požadavky

- vysokoškolské vzdělání technického směru (strojírenství, chemie, potravinářství)
- znalost QAKE, ISO 9001 a 14001:2015 a ISO/TS 16949:2009 (automotive normy)
- praktická znalost používání nástrojů kvality a zlepšování kvality - FMEA, PPAP, SPC, 8D, UPS aj. výhodou
- minimálně 5 let zkušeností na senior manažerské pozici
- perfektní znalost AJ slovem i písmem (znalost dalšího jazyka výhodou)
- výborné komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
- zkušenosti z automobilového nebo farmaceutického průmyslu výhodou

Nabízíme

- možnost seberealizace
- zázemí prosperující mezinárodní společnosti
- nadstandardní životní pojištění, služební automobil, dovolená navíc
- pomoc s ubytováním
- lokalita Znojmo

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: AJ - komunikativní
  • Plat: 25.000 - 40.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Znojmo