Nabídka práce > Senior quality engineer

Senior quality engineer

Náplň práce

- Zajišťování dodržování kvality v souladu s požadavky QMS systému a požadavků zákazníka
- Zodpovědnost za výběr speciálních charakteristik, nastavování cílů kvality dle požadavků zákazníka a definování souvisejících opravných a nápravných opatření
- Školení kolegů v oblasti kvalit
- Problem solving management ohledně kvalitativních problémů (reklamační řízení)
- Řízení výsledků kvality technických a výrobních procesů u finálních výrobků

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru (strojírenství výhodou)
- Zkušenost z obdobné pozice v automotive - minimálně 2 roky
- Komunikativní znalost AJ, NJ výhodou
- Znalost MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook)
- Znalost EPR systému výhodou – výroba, logistika
- Výborné komunikační dovednosti

Nabízíme

- Obědy zdarma
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Finanční odměny každý půlrok
- Zaměstnání u jednoho z předních světových výrobců v oblasti automotive

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Nýřany