Nabídka práce > Obchodník s AJ – OBJ1369

Obchodník s AJ – OBJ1369

Náplň práce

hledání nových obchodních příležitostí
péče o stávající i nové zákazníky
služební cesty v rámci ČR, ale i v zahraničí
administrativa

Požadavky

SŠ, VŠ (ekonomický či strojní směr)
praxe na obdobné pozici nejlépe v oblasti strojírenství podmínkou
komunikativní znalost AJ podmínkou
ŘP sk. B
aktivní přístup, prezentační a komunikační schopnosti, umění jednat se zákazníky

Nabízíme

stabilní zaměstnání ve významné strojírenské společnosti
příspěvek na stravné, stravování přímo v areálu
dovolená navíc, možnost ubytování
základní mzda dle schopností + prémie dle výkonu (0 – 40% navýšení oproti základní mzdě)
zvýhodněný mobilní tarif pro pracovníky a jejich rodinu
možnost profesního růst
pravidelná školení, možnost rozšíření kvalifikace v rámci společnosti
další benefity
lokalita: okres Olomouc

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Administrativa, Obchod a prodej, Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk podmínkou
  • Plat: od 25 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: dovolená navíc, příspěvek na dopravu a stravu
  • Vhodné pro: i absolvent s praxí při studiu
  • Místo pracoviště: okres Olomouc