Nabídka práce > Brigáda v supermarketu - oddělení pekárny Plzeň; Navýšení mzdy od 1.10.!

Brigáda v supermarketu - oddělení pekárny Plzeň; Navýšení mzdy od 1.10.!

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, plzeňský supermarket, hledáme brigádníky na úsek pekárny. Navýšení mzdy od 1.10.!

Náplň práce:
- pomocné práce na prodejně
- výpomoc s pečením polotovarů
- doplňování zboží
- manipulace s pekařským vybavením

Požadavky

- zodpovědný přístup, 100% docházku na sjednané směny
- pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost
- vstřícné a příjemné vystupování
- potravinářský průkaz podmínkou!
- čistý TR, věk od 18ti let

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: Plzeň (na výběr více poboček)
- možnost volby směn
- možnost dlouhodobé spolupráce
- zajímavé finanční ohodnocení až 110 Kč/hod. (základní mzda 100 Kč/hod, bonus za odpracování více než 80 hodin 10Kč/hod.)
- v případě spolupráce v prosinci (19. - 24. 12.), vánoční bonus 10 Kč/hod.
- vhodné pro maminky na MD, důchodce či jako přivýdělek ke stálému zaměstnání
- výborná dopravní dostupnost

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Brigáda