Nabídka práce > Operátor výroby ve firmě rodinného charakteru v Plzni až 20 000 Kč + benefity

Operátor výroby ve firmě rodinného charakteru v Plzni až 20 000 Kč + benefity

Náplň práce

Pro firmu rodinného charakteru sídlící v Křimicích zabývající se výrobou hraček hledáme pracovníky na pozici OPERÁTOR VÝROBY – KOMPLETACE HRAČEK.

Náplň práce:
- montáž plastových dílů
- práce ve stoje
- manipulace s produkty
- úklid na pracovišti

Požadavky

- manuální zručnost
- spolehlivost, samostatnost
- zodpovědnost, ochota se učit novým věcem
- praxe z montáže výhodou

Nabízíme

- nástup IHNED
- místo výkonu práce: Plzeň – Křimice
- zajímavé finanční ohodnocení až 123 Kč/hod. (fixní mzda 101Kč +variabilní až 22Kč) + zákonné příplatky
- dvousměnný provoz: pondělí – pátek ranní směny (6:00-14:15); jednou za 5 týdnů odpolední směny (14:15-22:00)
- s rozšířením výroby bude frekvence odpoledních směn častější
- výborná dopravní dostupnost – MHD
- práce ve stabilní mezinárodní společnosti RODINNÉHO CHARAKTERU
- 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 60Kč
- práce v čistém prostředí
- BONUS za doporučení až 1.000,- Kč
- vhodné pro muže i ženy

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek