Nabídka práce > LEAN Specialista

LEAN Specialista

Náplň práce

- Zavádění a udržování LEAN procesů ve výrobním závodě
- Zodpovědnost za efektivitu výroby, zlepšování procesů
- Vyhledávání úspor ve výrobě a ve výrobních procesech
- Školení pracovníků v oblasti 5S, SMED, TPM atd.

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Praxe v oblasti štíhlé výroby ve výrobním podniku nutností
- Znalost NJ nebo AJ výhodou
- Znalost nástrojů LEAN managementu - Six Sigma, Kaizen, Kanban, SMED, 5S, TPM
- Aktivní přístup, dobré organizační schopnosti, komunikativní dovednosti

Nabízíme

- Práci v perspektivní rostoucí společnosti
- Uplatnění na zajímavé zodpovědné pozici
- Odpovídající platové ohodnocení
- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvky na stravování

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek