Nabídka práce > Obsluha balící linky Štěnovice - odměna za rychlý nástup

Obsluha balící linky Štěnovice - odměna za rychlý nástup

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, společnost, které je předním dodavatelem disků a digitálních služeb pro zábavní, vzdělávací a informační průmysl, hledáme vhodné uchazeče na pozici Operátor/ka/Obsluha balící linky.

Náplň práce:
- obsluha kompletační nebo balící linky/stroje
- kontrola kvality/kvantity komponentů ke kompletaci a finálních produktů
- vedení menšího týmu pomocníků (1 - 4 lidé)
- údržba stroje a úklid pracoviště

Požadavky

- základní PC gramotnost
- samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: Štěnovice
- práci na hlavní pracovní poměr do KMENOVÉHO STAVU
- zajímavé finanční ohodnocení
- 4 směnný provoz
- osobní i profesní růst, odměny, příplatky za noční směny
- dotované stravování v objektu
- čisté pracovní prostředí
- 5 týdnů dovolené
- odměna za rychlý nástup až 10 000

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek