Nabídka práce > Kontrolor kvality/metrolog

Kontrolor kvality/metrolog

Náplň práce

- provádění předepsaných zkoušek a kontrol dodávek dílů a materiálů
- zodpovědnost za uvolnění nakupovaných dílů dle výsledků vstupní kontroly
- evidence plánů vstupní kontroly
- správa měřidel a měřících prostředků (výběr, evidence, zajištění kalibrace)
- provádění způsobilosti strojů a měřidel, volba a nákup měřidel
- tvorba návodů

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- technické myšlení, technický typ
- AJ nebo NJ mírná pokročilá
- rámcová znalost systému řízení kvality a norem ISO TS 16949, ISO 50001
- znalost práce na PC
- analytické myšlení
- ochota učit se novým věcem
- řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme

- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí
- atraktivní finanční podmínky
- osobní a profesní růst, odborné vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tachov