Nabídka práce > Elektrotechnik

Elektrotechnik

Náplň práce

Máte zkušenost s elektrickými opravami strojů? Baví Vás řešit technické problémy? Máte platnou vyhláškou 50, §6?
Staňte se součástí týmu v automotive společnosti v ústeckém kraji!

Náplň práce:
* elektrické opravy a údržba na strojním zařízení
* identifikace a návrh řešení problému na zařízení
* preventivní prohlídky strojů
* spolupráce s nadřízeným a účast na nových či stávajících projektech, které mají za cíl zlepšení spolehlivosti a udržitelnosti zařízení
* dodržování postupů a cílů ISO
* uplatňování principů neustálého zlepšování a zefektivňování prováděných principů
* dodržování zásad BOZP a PO na pracovišti

Požadavky

Požadujeme:

* SŠ/SOU technického směru
* praxe min. 2roky
* platná vyhláška 50, §6
* znalost čtění technické dokumentace
* řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * stravenky * příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Místo pracoviště: Most