Nabídka práce > SPECIALISTA ÚDRŽBY, až 45 000 Kč

SPECIALISTA ÚDRŽBY, až 45 000 Kč

Náplň práce

Máš zkušenosti v oblasti údržby ve výrobní společnosti? Láká Tě vedení menšího týmu? Pak už neváhej a dej nám o sobě vědět.

Co bude Tvým úkolem:
* zodpovědnost za údržbu strojů a zařízení
* vedení menšího týmu, hodnocení zaměstnanců
* příprava a kontrola preventivní a prediktivní údržby
* řešení investic pro údržbu

Požadavky

* min vyučení v technickém oboru (ideálně strojírenství)
* praxe na obdobné pozici min. 2 roky ve výrobní společnosti
* znalosti v oblasti pneumatiky, hydrauliky
* základní znalost anglického jazyka
* znalost čtení technické dokumentace
* schopnost vedení zaměstnanců
* manuální zručnost
* znalost MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. mzda * stravenky * příspěvek na dopravu * příspěvek na penzijní připojištění * každoroční navyšování mzdy * teambuildingové aktivity * příspěvek na volnočasové aktivity * navyšování dovolené v rámci odpracovaných let
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek