Nabídka práce > PRACOVNÍK V ELEKTRO VÝROBĚ - Kladno

PRACOVNÍK V ELEKTRO VÝROBĚ - Kladno

Náplň práce

Pro stabilního zaměstnavatele hledáme uchazeče na pozici DĚLNÍK/OPERÁTOR VÝROBY s VYHLÁŠKOU 50.

Hlavní činností je práce ve výrobě elektro součástek. Vaší náplní bude testování výrobků a pomocné práce na dílně.

Práce je pouze na 2 směny (ranní a odpolední), po-pá, víkendy volné!

Mzda: po zkušební době si vyděláte 30 000 Kč!
Lokalita: Kladno

Požadavky

- vyhláška 50 §5
- manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost
- znalost MS Office
- zkušenost s obsluhou strojů výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: Od 21000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Pracovní prostředí – tichá, klimatizovaná, čistá výroba - Roční valorizace mezd - 25 dní dovolené - Příspěvek zaměstnavatele na stravování - Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění - MultiSport karta - Možnost využití zvýhodněných mobilní
  • Místo pracoviště: Kladno