Nabídka práce > OBSLUHA LINEK + 20000Kč bonus při nástupu

OBSLUHA LINEK + 20000Kč bonus při nástupu

Náplň práce

OPERÁTOR LINKY- MECHANIK

Potravinářská firma v Litovli hledá do svého týmu zdatné kolegy na pozici OBSLUHA LINEK.

práce vyžaduje:
- obsluhu balících strojů
- nastavení a seřízení balicích strojů
- výměna balících fólií, kartonů
- spolupráce s kolegy na údržbě
- zodpovědnost za kvalitu práce
- práce ve 3 směnném režimu po-pá

Hlavní rolí operátora – mechanika je při dodržení hygienických předpisů zajistit zabalení výrobků do obalů dle požadavků zákazníka.

Nástup ihned, smlouva na HPP přímo do kmene.

Požadavky

- vzdělání ideálně v technickém oboru, vhodné i pro absolventy
- manuální zručnost
-technické myšlení
- znalost práce na PC
- dobrá fyzička
- odolnost vůči stresu, zodpovědnost, pečlivost
Vše ostatní vás rádi naučíme.

Nepožadujeme předchozí praxi, jen by to chtělo mít předpoklady- hlavně technické myšlení a zdravý selský rozum.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 26000 CZK do 32000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Nástupní bonus 20000 Kč - platí při nástupu do 31.12.2021 Mzda se stanovuje dle výkonu a pohybuje se v rozmezí 26000- 30 000 Kč/ měsíc - motivační bonusy za víkendy - příspěvek na stravování, - 5 týdnů dovolené - penzijní připojištění - příspěve
  • Místo pracoviště: Olomouc