Nabídka práce > PROVOZNÍ ÚDRŽBÁŘ

PROVOZNÍ ÚDRŽBÁŘ

Náplň práce

Máte zkušenosti s údržbou strojů? Právě Vás hledáme na pozici provozního údržbáře!

Náplň práce provozního údržbáře:

* spolupracuje na vedení skladu ND a olejů
* provádí údržbu strojů a vede systémovou dokumentaci k této činnosti
* realizuje preventivní činnost v oblasti údržby
* provádí zápisy o průběhu směny do systému
* spolupracuje na opravách s denním údržbářem

Požadavky

* SOU technického zaměření
* praxe v automotive výhodou
* technické znalosti a myšlení
* zodpovědný přístup k práci, flexibilita a ochotu učit se nové věci
* schopnost pracovat v týmu a ve směnném režimu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 25000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * bonus za plnění hospodářského výsledku * 5 týdnů dovolené * příspěvek na penzijní připojištění * bonus za odpracované roky * příspěvek na stravování * vzdělávací školení a jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Hrádek nad Nisou