Nabídka práce > INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY - MIMO AUTOMOTIVE

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY - MIMO AUTOMOTIVE

Náplň práce

Máš zkušenosti v oblasti kvality ve výrobním závodě? Poradíš si s řešením reklamací se zahraničními zákazníky? Jsi technický typ a navrhneš nápravná opatření k dosažení co nejvyšší kvality výrobků? Potom se nám ozvi! Hledáme

INŽENÝRA ZÁKAZNICKÉ KVALITY - MIMO AUTOMOTIVE

Co Tě čeká:

* zajištění co nevyšší kvality vyráběných výrobků
* řešení zákaznických reklamací v oblasti kvality
* častá komunikace se zákazníky v AJ
* hledání nápravných opatření
* spolupráce s dalšími odděleními - výroba, vývoj, technický úsek
* práce s nástroji kvality - 8D report, FMEA

Požadavky

* plynulá AJ pro denní jednání se zákazníky
* min. 2 roky zkušeností z oddělení kvality ve výrobním závodě - technik kvality / inženýr kvality
* praxe v jednání se zákazníky
* zkušenosti s řešením reklamací v oblasti kvality

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * odměny * flexibilní pracovní doba * 5 týdnů dovolené * jazykové kurzy * vzdělávací kurzy * stravenky * Kafeterie * Příspěvek na penzijní připojištění * Vstupenky na volnočasové aktivity
  • Místo pracoviště: Liberec