Nabídka práce > INŽENÝR KVALITY| AŽ 75 000 KČ

INŽENÝR KVALITY| AŽ 75 000 KČ

Náplň práce

Pokud máte praxi ze strojírenské firmy z oddělení kvality a máte zkušenost s vedením interních auditů, možná právě Vy jste ten správný kandidát na pozici INŽENÝR KVALITY. Uvítáme kandidáty jak ze zákaznické, tak dodavatelské kvality.

Náplň práce INŽENÝRA KVALITY:

- Komunikace se zákazníky
- Účast na interních a externích auditech
- Kontrola výrobních procesů
- Spolupráce na zlepšování QMS
- Zlepšování kvality ve výrobě

Požadavky

- Praxi na inženýrské pozici v oddělení kvality minimálně 2 roky
- Zkušenost a znalost nástrojů kvality
- Znalost normy ISO 9001
- Komunikativní znalost angličtiny
- Orientace v technické dokumentaci
- Zkušenost s audity
- Řidičský průkaz sk. B
- Zkušenost ze strojírenské výroby výhodou
- Znalost dalšího jazyka výhodou (francouzština, němčina)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 60000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Bonusy/prémie - Flexibilní začátek/konec pracovní doby - Dovolená 5 týdnů - Mobilní telefon s tarifem i k soukromým účelům - Stravenky/příspěvek na stravování - Vzdělávací kurzy, školení - Závodní stravování
  • Místo pracoviště: Tachov