Nabídka práce > OPERÁTOR VÝROBY

OPERÁTOR VÝROBY

Náplň práce

CO VÁS ČEKÁ?

* v první řadě manuální práce ve výrobě - vyrábíme u nás (nejen) nárazníky a naši moderní roboti úplně vše nezvládnou. Plastový výlisek je třeba opracovat a připravit k nalakování v uzavřené lakovací lince a po nalakování zase prohlédnout a případně opravit nedokonalosti. Proto je potřeba dodržovat pracovní předpisy a všímat si i případných závad. Tým, ve kterém budete pracovat má kolem 8 - 10ti členů. Práci vám ukáže a případně poradí a pomůže váš vedoucí. To co Vás naučíme, můžete časem předávat dalším kolegům.
* umíme toho ale mnohem víc, tak se klidně přijďte nezávazně podívat

Požadavky

* spolehlivé, zodpovědné a pracovité kolegy ochotné pracovat ve směnném provozu (8 nebo 12ti hodinové směny)
* velkou výhodou jsou vaše zkušenosti z výrobního závodu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. a 14. plat * Obědy za 23 Kč * 5 týdnů dovolené * odměna za věrnost 10.000,- Kč * příspěvěk na dojíždění až 1.700,- Kč * Zázemí silné mezinárodní společnosti * Smlouvu na dobu neurčitou * Finanční ohodnocení odpovídající regionu * Firemní tarif
  • Místo pracoviště: Nymburk