Nabídka práce > PROJEKTOVÝ INŽENÝR - Rokycansko

PROJEKTOVÝ INŽENÝR - Rokycansko

Náplň práce

Nastartujte svojí kariéru v projektovém managementu! Chcete uplatnit své vzdělání ve výrobní společnosti (automotive), přitom občasně cestovat a pilovat němčinu či angličtinu? Pozice Supervizora/Junior Project Managera čeká právě na Vás.

Požadavky

- SŠ technické vzdělání (VŠ výhodou)
- samostatnost a logický úsudek
- komunikativní znalost NJ či AJ
- organizační a komunikační schopnosti ( komunikace se zákazníkem/dodavateli)
- schopnost aktivně se podílet na řešení případných technických komplikací
- vysoké pracovní nasazení a odolnost proti stresu
- čtení výkresové dokumentace
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 35000 CZK do 42000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené Flexibilní pracovní doba Home Office Závodní stravování
  • Místo pracoviště: Rokycany