Nabídka práce > PINTLICH PLÁNOVAČ/KA | OD 35 000 Kč

PINTLICH PLÁNOVAČ/KA | OD 35 000 Kč

Náplň práce

MÁŠ RÁD/A VE VĚCECH POŘÁDEK?
V DIÁŘI MÁŠ VŠE POCTIVĚ NAPLÁNOVANÉ?
A EXCEL TĚ V NOCI NE - STRAŠÍ?
CHODÍŠ VŠUDE VČAS A TERMÍNY JSOU PRO TEBE "SVATÉ"?

TAK JO! TEBE PŘESNĚ HLEDÁM!!

* voňavá výroba (rozuměj práce se dřevem)
* mezinárodní projekty
* práce v EXCELU
* komunikace v angličtině, pokud máš němčinu - využiješ ji taky!
* komunikace s výrobou (plánování výroby), dodavateli
* hlídání termínů, skladových zásob
* hledání plánů Bé, když selže plán Á

Požadavky

* SŠ/VŠ
* ANGLIČTINA - komunikativní - denní spolupráce s centrálou v zahraničí
* NĚMČINA - výhodou, taky ji tady využiješ
* Zkušenost z výrobní firmy alespoň 1 rok ( plánování / logistika / materiálové hospodářství)
* Pokročilá úroveň Excelu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 0 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Flexibilní pracovní doba * Zázemí silné, stabilní, mezinárodní, výrobní společnosti * Atmosféra lokální výrobní firmy na Vysočině :-) Žádné "pražské" manýry tu nehledejte :-) * Platově otevřené - dle praxe, vzdělání ... * Postupné navyšování platu
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod