Nabídka práce > NÁKUPČÍ NEPŘÍMÉHO MATERIÁLU

NÁKUPČÍ NEPŘÍMÉHO MATERIÁLU

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti nákupu nepřímého materiálu? Jste komunikativní, flexibilní a vyjednávání máte v krvi?

Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:
* nákup náhradních dílů, služeb, pomocného materiálu
* zajištění podkladů pro výběr a jednání s dodavateli
* příprava a vyhodnocení poptávkového řízení
* hodnocení dodavatelů
* zodpovědnost za uzavírání rámcových smluv
* vyjednávání úspor
* zajištění příslušné administrativy

Požadavky

* min SŠ vzdělání
* anglický jazyk min. B1
* praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
* výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
* znalost obchodních principů a obchodního zákoníku
* znalost práce v MS office
* flexibilita, samostatnost
* řid. průkaz sk. B - aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * motivační bonusový systém * týden dovolené navíc * benefitní program Cafeterie * příspěvek na masáže * jazykové a odborné kurzy * závodní stravování (příspěvek od zaměstnavatele) * zázemí silné mezinárodní společnosti * možnost dalšího profesního r
  • Místo pracoviště: Liberec