Nabídka práce > SKLADNÍK s VZV - LIBEREC

SKLADNÍK s VZV - LIBEREC

Náplň práce

Umíš řídit VZV? Poradíš si se zaskladněním a vyskladněním materiálu? Zvládneš také vše zaevidovat v PC?

Potom se nám ozvi na pozici:

SKLADNÍK s VZV

Co Tě čeká:

- příjem, výdej materiálu a manipulace se zbožím
- zajišťování procesu příjmu materiálu - od převzetí zásilek od dopravců, fyzické kontroly, polepení štítky, po uložení uvolněného zboží do skladu
- výdej materiálu do výroby
- expedice zakázek - včetně balení a štítkování dle požadavků zákazníka
- vedení skladové evidence o pohybu zboží
- manipulace s materiálem
- naskladnění výrobků do centrálního skladu hotové výroby
- provádění inventur
- práce ve 3 směnném provozu v čistém výrobním prostředí

Požadavky

- praxe v řízení VZV
- zkušenosti s prací se čtečkou
- schopnost práce v Excelu
- fyzická zdatnost
- ochota pracovat na 3 směny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Plat: Od 22000 CZK do 28000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dnů dovolené * 2x ročně flexi pass a další firemní benefity * zvýhodněné telefonní tarify i pro členy rodiny * dotované závodní stravování (výběr až ze 7 jídel) * firemní vzdělávání * možnost profesního růstu * parkování v areálu společnosti
  • Místo pracoviště: Liberec