Nabídka práce > *** SKLADNÍK - 2 SMĚNY ***

*** SKLADNÍK - 2 SMĚNY ***

Náplň práce

MÁŠ VZV PRŮKAZ? Ideálně platný, ale propadlý obnovíme!

MÁŠ ZKUŠENOSTI S ŘÍZENÍM VZV? Ideálně v automotive, ale jakákoliv výrobní firma se taky počítá!

MŮŽEŠ PRACOVAT NA 2 SMĚNY?

Tak se nám ozvi! Hledáme skladníky do Jablonce n. N.!

Co Tě čeká:
* řízení VZV
* práce se scanerem
* nakládka a vykládka materiálu
* zavážení výrobních linek či kamionů

Požadavky

- praxe v řízení VZV
- zkušenosti ve výrobní firmě výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Plat: Od 23000 CZK do 25000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. a 14. plat – dle rentability firmy, vypláceno v červnu a v lednu - 25 dní dovolené - pružná pracovní doba (dle pozice) - příspěvek na svatbu zaměstnance 2.000,- Kč - příspěvek při narození dítěte 2.000,- Kč - příspěvek v rámci programu pro zdra
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou