Nabídka práce > STAVBYVEDOUCÍ - dopravní stavby

STAVBYVEDOUCÍ - dopravní stavby

Náplň práce

Máte praxi jako stavbyvedoucí? Umíte sestavit rozpočet zakázky a vyřídit fakturaci? Nechybí Vám komunikační a organizační schopnosti pro vedení týmu? Potom čtěte dál!

Hledáme STAVBYVEDOUCÍHO!

Co Vás čeká:

* samostatné vedení, koordinace a řízení práce na stavbě
* vedení stavebních postupů, vč. stavební techniky
* zpracování rozpočtů a podkladů pro fakturace
* vedení stavební dokumentace - předávací protokoly, dodací listy, stavební deník, docházka zaměstnanců
* organizace práce stavebních dělníků

Požadavky

* min. SŠ vzdělání stavebního zaměření, obor dopravní stavby výhodou
* min. 1 rok praxe v oboru na stejné pozici
* znalosti pro sestavování rozpočtů
* schopnost provádění fakturací stavebních prací
* komunikační, organizační a manažerské dovednosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - stravenky v hodnotě 130 Kč - týden dovolené navíc - celkem 5 týdnů * příspěvek na penzijní pojištění * úhrada zvyšování kvalifikace * fondy pro děti - tábory, kroužky * mimořádné odměny dle výkonu a aktivity - poukázky do OC, do sauny, bazénu
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou