Nabídka práce > BRIGÁDA: Asistent(ka) programátora

BRIGÁDA: Asistent(ka) programátora

Náplň práce

Sháníte dlouhodobější přivýdělek ve specifickém oboru? Nabízíme brigádu v Kuřimi pro společnost zabývající se výrobou komponentů do elektroaut a hybridů! Doprava z Brna je zajištěna.

Co by bylo náplní Vaší práce?
- podpora Programmer engineera - oprava a správa kamerových kontrol
- podpora při údržbě a opravách kamerových kontrolních systémů
- podpora při uvádění nových kamerových systémů do výroby

Nástup možný ihned!

Požadavky

- časová flexibilita (ideálně 30 hodin/týdně, ale není to podmínkou, vše je o domluvě!)
- věk minimálně 18 let
- základní znalost anglického jazyka
- studium technického oboru výhodou, nikoliv podmínkou
- znalost práce na počítači (nejen MS Office, ale také Vision Pro, Insight Explore, Programování Visual Basic)
- ovládat základy statistiky
- základní znalost výkresové dokumentace

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 200 CZK do 250 CZK
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: - hodinovou sazbu 200 Kč, po zapracování 250 Kč - příspěvek na dopravu 300 Kč - 2500 Kč - dotované závodní stravování - dlouhodobá spolupráce - čisté a moderní prostředí
  • Místo pracoviště: Kuřim