Nabídka práce > BANKÉŘ/BANKÉŘKA | až 40 000 Kč

BANKÉŘ/BANKÉŘKA | až 40 000 Kč

Náplň práce

Jsi komunikativní, energický člověk a máš rád práci s lidmi? Baví tě hledání optimálních řešení, která však nejsou nijak nátlaková, ale zaměřená na reálné potřeby klienta? Pokud jsi empatický a chceš se stát odborníkem na finance, jsi na správném inzerátu!

Co bude tvou náplní práce?
- Komunikace s lidmi a budování svého portfolia
- Administrativa spojená s péčí o klienty
- Poradenství ve finanční oblasti a bankovních produktů
- Komunikace a koordinace aktivit napříč společností
- Zjišťování potřeb klientů a jejich blízkých
- Práce v interním systému

A co tě čeká? Moderní prostředí s možností kariérního růstu!

Požadavky

Co musíš splňovat?
- min. SŠ vzdělání s maturitou
- Zkušenost s prodejem či zákaznickým servisem
- Znalost práce na PC, mobilu, tabletu apod.
- Komunikativní, sympatická osobnost s příjemným vystupováním

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa, Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 27000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Benefity: - Finanční bonusy - 25 dní dovolené - 5 dní sick days - 12 dní osobního volna - Příspěvek na penzijní připojištění - Stravenky - Cafeterie (až 10 000 Kč/ročně) - Občerstvení na pracovišti - Multisport karta - Slevy na produkty - Zvýhodněné
  • Místo pracoviště: Vyškov