Nabídka práce > Inženýr dodavatelské kvality

Inženýr dodavatelské kvality

Náplň práce

Máš zkušenosti s řízením kvality ve výrobní nebo přímo automotive společnosti, komunikuješ plynule v angličtině a hledáš novou pracovní příležitost?

Jednu takovou tu máme! Rozšiřujeme tým a hledáme kandidáty na pozici Inženýr dodavatelské kvality na Vyškovsko.

Co bude tvým úkolem?
- podporovat PPAP proces dodavatele, přezkoumáním a schvalováním podání PPAP dodavatele, zahrnující jakékoli požadované sledování a koordinaci dílčích vzorků
- podporovat výrobní závod splněním technických a kvalitativních požadavků veškerých komponentů od dodavatele
- řídit oznámení od dodavatelů, jejich odezvu, omezení, určení příčiny, nápravná opatření a uzavření problémů s kvalitou dodavatele pomocí interní databáze sledování dodavatelů.
- sledovat všechny náklady související s dodanými komponenty se špatnou kvalitou a / nebo servisem; shrnout tyto náklady a sdělit dodavateli prostřednictvím procesu záznamů
- měsíční reporting výkonů a kvality dodavatele
- ochota jezdit na služební cesty a provádět audity u dodavatelů (řidičák sk B)
- podílení se na zavádění nových projektů do výroby a participace na odstranění roadblocků

Požadavky

Co požadujeme?
- SŠ/VŠ vzdělání
- minimálně 2 roky praxe v oblasti řízení kvality (výrobní nebo automotive prostředí)
- znalost IATF 16949, VDA
- znalost statistických metod
- znalost nástrojů (8D, 5Why, Ishikawa...)
- aktivní znalost anglického jazyka nutností
- znalost MS Office, především PowerPoint a EXCEL

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co nabízíme navíc? - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - stravenky - po zkušební době měsíční 10% bonus z fixní mzdy - prosincový bonus k výplatě 30% z fixní mzdy navíc - flexipassy - multisportkarta - jazykové kurzy a další vzdělávání
  • Místo pracoviště: Vyškov