Nabídka práce > VEDOUCÍ PLÁNOVÁNÍ

VEDOUCÍ PLÁNOVÁNÍ

Náplň práce

Hledám zkušeného plánovače výroby, nebo někoho s již nabitými manažerskými zkušenostmi z oblasti plánování. Znalost systému just in time je velká výhoda. Anglicky budete komunikovat téměř denně. Čeká Vás práce se SAPem a přímý reporting Řediteli společnosti. Hledám toho, koho neodradí korporátní přístup. Budu se těšit na životopis.

Požadavky

- praxe na řídící pozici ve výrobní strojírenské společnosti v oblasti plánování výroby
- pokud nemáte přímou zkušenost s vedením lidí, ale jste seniorní kandidát/ka v plánování výroby, zkusme to také
- pokročilá znalost anglického jazyka
- znalost SAPu
- pokročilá znalost Excelu
- zkušenost s implementací SAPu je výhoda

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - pracovní doba jen 37,5 hodiny týdně - flexibilní pracovní doba - příspěvek na dopravu
  • Místo pracoviště: Olomouc