Nabídka práce > INŽENÝR VÝVOJE MĚŘÍCÍCH METOD A SIMULACÍ

INŽENÝR VÝVOJE MĚŘÍCÍCH METOD A SIMULACÍ

Náplň práce

- vývoj a validace měřících metod v oblasti měření elektromagnetických vlastností kompozitních feromagnetických materiálů ve spolupráci s oddělením Měřicí techniky
- měření kompozitních vzorků a vyhodnocování naměřených dat
- příprava měřících specifikací
- spolupráce na vývoji simulačních metod materiálových vlastností s kolegy z Německa
- transformace simulovaných dat do praxe – spolupráce na vývoji kompozitních materiálů

Požadavky

- zkušenosti z oblasti měřících metod a simulací
- VŠ elektrotechnické (preferovaný obor měřící technika nebo simulace elektromagnetických vlastností)
- vyhláška 50 min. §6
- aktivní znalost anglického jazyka (denní komunikace)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - pružná pracovní doba (7,5h + 0,5h na oběd) - 5 týdnů dovolené - pružná pracovní doba - zvýhodněné mobilní tarify - občasné cestování do zahraničí
  • Místo pracoviště: Šumperk