Nabídka práce > PLÁNOVAČ VÝROBY - ZLÍN - AŽ 45 000,-

PLÁNOVAČ VÝROBY - ZLÍN - AŽ 45 000,-

Náplň práce

Hledám logistika, plánovače, který ocení možnost se ve firmě kariérně posunout na pozici Key usera za oblast plánování.

Čeká Vás:
- plánování výroby s ohledem na dostupné kapacity, zásoby, chybějící materiál a požadavky zákazníků
- příprava výrobních plánů, zpracování výrobních příkazů a jejich denní kontrola
- stanovování priorit, odpovědnost za včasné naplánování a kontrolu plnění zakázek
- zpracovaní denních reportů

Požadavky

- ukončení SŠ vzdělání
- zkušenosti s plánováním nebo logistikou ve výrobní společnosti
- zkušenosti s ERP systémem,

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - příspěvky na stravování (od 2013 – závodní stravování) - další vzdělávání - příspěvky na masáže a relaxaci
  • Místo pracoviště: Zlín