Nabídka práce > ADMINISTRATIVNÍ PODPORA NÁKUPU zkrácený úvazek

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA NÁKUPU zkrácený úvazek

Náplň práce

Pro oddělení nákupu a plánování v Přerově
hledáme spolehlivého člověka na
ADMINISTRATIVNÍ ÚKONY

Zkrácený úvazek 6 hodin/den či dle domluvy
- administrativní práce
- zadávání objednávek do interního systému
- sledování dopručování zakkázek ke klientům
- zadávání faktur do systému
- komunikace s klienty (občas v AJ hlavně emailová komunikace)

Vhodné i pro šikovného absolventa.
Nástup od září.

Požadavky

- SŠ
- znalost práce na PC v prostředí MS Office
- základy SAP velkou výhodou
- spolehlivost
- adaptabilita
- pečlivost
- AJ B1 a výše

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 14500 CZK do 16500 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Velmi příjemný a vstřícný kolektiv Příležitost odborné praxe Měsíční mzda okolo 14 500-16500,-Kč hrubého při úvazku 6h (2/3 úvazek). Docházka do práce po-pá či dle domluvy, avšak měla by být pravidelná.
  • Místo pracoviště: Přerov