Nabídka práce > PROGRAMÁTOR ROBOTŮ|50 000 Kč/měs.

PROGRAMÁTOR ROBOTŮ|50 000 Kč/měs.

Náplň práce

Máte zkušenosti s tvorbou SW pro průmyslové stroje a roboty? Když se řekne Allen Bradley, Siemens atd., tak víte oč běží? Máte AJ na komunikativní úrovni, případně jste ochotni se zdokonalit?

V případě že ANO, zašlete svůj životopis!
Vaší náplní práce bude programování a tvorba SW ve výrobní firmě a také komunikace se zákazníky ohledně specifikace požadavků.
Více informací na tel. čísle 606 670 521

Požadavky

SŠ/VŠ vzdělání technického směru
Zkušenosti s programováním robotů/PLC
Siemens, Mitsubishi, Allen Bradley
Tvorba SW pro průmyslové stroje
Znalost práce na PC
AJ na středně pokročilé úrovni

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - příplatky nad rámec zákoníku práce - věrnostní benefity - rozvojový program - vzdělávání v rámci společnosti - 5 týdnů dovolené - závodní stravování
  • Místo pracoviště: České Budějovice