Nabídka práce > PRODUKTOVÝ MANAŽER | SMART TECHNOLOGIE | HO

PRODUKTOVÝ MANAŽER | SMART TECHNOLOGIE | HO

Náplň práce

Jsi blázen do chytrých technologii? Zajímáš se o moderní aplikace, které nám usnadňují život? Sleduješ novinky na trhu? Chceš se podílet na vzniku smart produktů?
Ozvi se!
Dáme šanci i šikovnému absolventovi, když jen uvidíme potenciál a nadšení pro věc!

Náplň práce:
Budeš pracovat v mladém týmu a uvolněném prostředí, anebo klidně na Home Officu, když jen ti to více vyhovuje.
Na starosti budeš mít:
- koordinaci projektu při zavádění nových produktů (spolupráce s designéry, výrobou, obchodním týmem apod.)
- jednání s klíčovými dodavateli
- sledování trendů na trhu a návrh produktové strategie
- identifikace možnosti dalšího vývoje produktů
- účast na tematických veletrzích a výstavách v zahraničí

Požadavky

Co k tomu potřebuješ?

- nadšení pro chytré technologie
- min. SŠ vzdělání (ideálně elektro, popř. obchod)
- min. B1 AJ - nemusíš mít vyšperkovanou gramatiku, ale nesmíš se bát mluvit a psát. Budeme jezdit i na zahraniční veletrhy:)
- velmi dobré organizační dovednosti, abys mohl koordinovat práci ostatních členů týmu, hlídat termíny apod.

Co se může ještě hodit?
- předchozí zkušenosti s IT projekty
- praxe s mobilním programováním aplikací

Není to však nutné, ABSOLVENTI JSOU VITANÍ!!!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 30000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - práce v širším centru ČB, ve skvělém týmu, s uvolněnou atmosférou, anebo práce na Home Office v plném rozsahu! Je to na Tobě :) - pružná pracovní doba - stravenky - velká podpora profesního rozvoje a kariérního růstu
  • Místo pracoviště: České Budějovice