Nabídka práce > Logistik Specialista

Logistik Specialista

Náplň práce

Hledáme do výrobní společnosti mimo automotive SPECIALISTU LOGISTIKY.

Náplň práce
- Zpracování zakázkových listů
- Komunikace s přepravními společnosti
- Organizace přímých vývozů
- Komunikace s kolegy z centrály společnosti v Mnichově i ze závodu v Číně
- Spolupráce s různými oddělením společnosti (fakturace apod.)

Požadavky

Kvalifikace
- SŠ/ÚSO
- Komunikativní AJ
- Práce s PC zejména Word, Excel, Powerpoint
- Odolnost vůči stresu
- Zkušenost s distribuční logistikou je výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Plat: Od 0 CZK do 24600 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Roční odměna - 55 % příspěvek na stravné (teplá jídla na pracovišti) - Kafeterie - 6.000 bodů/rok (kultura, vzdělávání, sport, dovolená, zdraví) - Příspěvek na životní pojištění – 300 Kč/měsíc - Osobní placené volno - dle odpracovaných let (až 5 dn
  • Místo pracoviště: Chomutov