Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR/-KA

PROCESNÍ INŽENÝR/-KA

Náplň práce

Procesní inženýři? Máme pro Vás příležitost ve velmi zajímavé společnosti, která vyrábí senzory do automotive průmyslu. Zaujalo Vás to? Není nic jednoduššího, než nám poslat životopis :-).

Náplň práce:
* zodpovědnost za koordinaci technické činnosti výrobních linek
* operativní technická podpora výroby
* kontrola kvality procesů (zajišťování a kontrola dodržování pracovních postupů a příslušné dokumentace)
* příprava instrukcí, podílení se na proškolování týmu výroby a údržby
* aktivní spolupráce s týmem údržby a výroby

Požadavky

Od kandidáta na procesního inženýra potřebujeme:

* praxi v procesním inženýrství v sériové automatizované výrobě alespoň 2 roky
* velmi dobrou orientaci v technické dokumentaci
* aktivní znalost angličtiny (denní využití)
* SŠ nebo VŠ vzdělání se zaměřením na elektro

* zkušenost s procesem pájení Vám poskytne výhodu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * pružná pracovní doba (37,5 h/ týden) * 5 týdnů dovolené * příspěvek na dovolenou 1000 Kč * stravenky v hodnotě 120 Kč * příspěvek na penzijní připojištění (3% ze základu) * roční bonus až 10% z roční základní mzdy * příplatky za noční/ víkendy 20%
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem