Nabídka práce > BRANCH MANAGER v personální agentuře | Ústí nad Labem

BRANCH MANAGER v personální agentuře | Ústí nad Labem

Náplň práce

Grafton Recruitment poskytuje profesionální personálně poradenské služby a na českém trhu působíme více než 25 let. Od roku 2018 jsme součástí globální firmy GI Group, díky níž se značka Grafton Recruitment rozrůstá do celého světa.

V současné době rozšiřujeme tým o Manažera pobočky v Ústí nad Labem, která se zaměřuje na spolupráci s lokálními a mezinárodními firmami, napříč různými sektory, především v oboru logistiky, výroby, nákupu a administrativy, financí a účetnictví, lidských zdrojů, a jedná se o jednu z dlouhodobě nejúspěšnějších poboček v rámci České republiky.

BRANCH MANAGER je zodpovědný za celý chod pobočky – určuje její vizi a strategii, sestavuje finanční cíle, připravuje dlouhodobé plány pro zviditelnění značky na trhu, setkává se s novými investory a úzce spolupracuje s ostatními manažery z České republiky i zahraničí na projektech, a v neposlední řadě také úzce spolupracuje s marketingovým oddělením ohledně pobočkové strategie a při organizaci konferencí, které Grafton pravidelně pořádá. Společně s personálním oddělením pracuje na individuálních rozvojových plánech pro své zaměstnance.

Současný stabilní tým má 7 zkušených členů, kteří pracují pro klienty napříč různými sektory, od absolventských po velmi zkušené manažerské pozice. A právě pro tento tým hledáme Manažera, který bude naši úspěšnou pobočku rozvíjet v dalších oblastech.

Pozice je vhodná pro člověka s manažerskými zkušenostmi, který hledá komplexní pozici s vedením lidí, plnou zodpovědností, kreativitou, flexibilitou, budováním a udržováním dlouhodobých profesionálních vztahů s klienty, jimiž jsou především celosvětově známé společnosti.

Co můžete u nás očekávat?
- volnou ruku při navrhování konceptu, jakým směrem se bude pobočka vyvíjet
- plnou podporu vedení a velmi kvalitní a hloubkové zaučení
- vedení pobočky s mezinárodním přesahem díky spolupráci se zahraničními klienty a pobočkami
- možnost rozvíjet své schopnosti a podílet se na výsledcích firmy
- zázemí úspěšné společnosti na českém trhu.

Pro více informací se s Vámi velmi rádi setkáme.

Požadavky

Na pracovní pozici hledáme člověka, který:
- vedl tým v personální agentuře
- má obchodní zkušenosti
- dokáže vést jednání v anglickém jazyce na profesionální úrovni
- má ambice k naplnění pobočkových cílů.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: A co můžeme nabídnout my? - 20 dní dovolené + 4 dny placeného volna navíc + 2 sick days - jazyková výuka - stravenky v hodnotě 80 Kč/den - cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok - penzijní připojištění 6 000 Kč/rok (po 2 letech u firmy) - telefon s tar
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem
Odpovědět na inzerát