Nabídka práce > ELEKTROTECHNIK | ŽATEC

ELEKTROTECHNIK | ŽATEC

Náplň práce

Jste ELEKTROTECHNIK, který má platnou vyhlášku 50§6,7 a má zkušenosti s elektro údržbou ve výrobní společnosti? My takového hledáme do výrobního závodu na Žatecku!

ELEKTROTECHNIK bude vykonávat během pracovní doby tyto aktivity:
- bude zajišťovat elektro technickou podporu ve výrobě
- bude provádět technické změny na elektro zařízení
- bude provádět elektro údržbu a opravy technologického vybavení

Požadavky

Pozice ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ/KA vyžadujeme znalosti:

- dokončené vzdělání SOU/ SŠ elektro technického směru,
- mít zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti,
- mít platnou vyhlášku 50§6
- znalost a orientace v elektro dokumentaci a elektro schématech,
- znalost elektro hydrauliky výhodou,
- znalost ABB robotů výhodou (seřizování, údržba, programování),
- OCHOTU PRACOVAT V NEPŘETRŽITÉM PROVOZE!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Odborné a jazykové kurzy, * Dotované stravné, * 20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc, * Firemní akce, * Kafeterie, * Možnost napracovat si hodiny, * Pružná pracovní doba, * Příspěvek na dopravu, * Životní pojištění/Penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Louny