Nabídka práce > Team Leader ve výrobě| ÚSTÍ NAD LABEM

Team Leader ve výrobě| ÚSTÍ NAD LABEM

Náplň práce

Team Leader ve výrobě - ÚSTÍ NAD LABEM!

Náplň práce
- Kontrola průběhu výroby a plnění výrobních cílů
- Zodpovědnost za kvalitu výrobku a procesu
- Nastavování parametrů výroby na lince tváření a sváření
- Zajištění optimálního chodu linky
- Zajištění administrativních činností spojených s výrobním procesem
- Zajišťování dodržování pracovních metod, 5S, BOZP a PO
- Spolupráce s ostatními Leadery a následování pokynů Supervisora výroby
- Spolupráce při vývoji nových postupů výroby

Požadavky

- Úplné střední odborné vzdělání (technické)
- Dobré organizační a komunikační dovednosti
- Ochotu pracovat ve směnném provozu
- Uživatelská znalost MS Office
- Spolehlivost, vyzrálou osobnost, schopnost vést team
- Znalost anglického jazyka výhodou
- Technické myšlení
- Praxe ve výrobní společnosti min. 3 roky

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 22000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * zázemí a know-how mezinárodní stabilní společnosti. * možnost jazykových kurzů * motivující platové ohodnocení a benefity * možnost osobnostního a profesního rozvoje * příspěvky na dojíždění * zajímavou pracovní příležitost * jiné benefity a podp
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem