Nabídka práce > Finanční účetní

Finanční účetní

Náplň práce

Hledáme finanční účetní do výrobní společnosti v okolí Teplic.

Náplň práce finanční účetní:

- Účtování došlých dodavatelských faktur (převážně ze zahraničí)
- Příprava podkladů pro platbu dodavatelských faktur
- Vystavování manuálních odběratelských faktur a jejich účtování (převážně do zahraničí)
- Odběratelské a dodavatelské konfirmace
- Vyřizování upomínek
- Pomocné účetní práce

Požadavky

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání
- praxi 3 roky na stejné či obdobné pozici
- znalost podvojného účetnictví
- aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem, německý jazyk výhodou
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- znalost systému SAP výhodou
- znalost celní problematiky výhodou
- pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
- dobré komunikační dovednosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - Jazykové a odborné kurzy - 5 týdnů dovolené - Stravenky - Unišeky - Příspěvek na dopravu
  • Místo pracoviště: Teplice