Nabídka práce > ZÁSTUPCE/ ZÁSTUPKYNĚ ŘEDITELE HOBBY MARKETU

ZÁSTUPCE/ ZÁSTUPKYNĚ ŘEDITELE HOBBY MARKETU

Náplň práce

Hledáme zástupce/ zástupkyni ředitele Hobby marketu. Pokud máte zkušenosti na obdobné pozici a v této oblasti se pohybujete jako ryba ve vodě, tak nám neváhejte zaslat svůj životopis. Hledáme kandidáta/-ku se silnými manažerskými dovednostmi.

Vaši náplní práce bude:
* Plánování a plnění hospodářských cílů
* Zajišťování chodu marketu
* Zodpovědnost za nábor zaměstnanců, organizaci práce a směn zaměstnanců
* Zástup ředitele v době jeho nepřítomnosti
* Organizace sezónních a speciálních akcí

Požadavky

Vhodný kandidát/-ka by měl/-a splňovat tyto požadavky:

* SŠ/VŠ vzdělání
* Praxe na pozici zástupce ředitele/ředitel obchodního řetězce
* Zkušenosti s vedením týmu pracovníků
* Dobré komunikační schopnosti
* Znalost práce na PC
* Manažerské dovednosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - Stravenky - Možnost kariérního postupu
  • Místo pracoviště: Chomutov