Nabídka práce > INŽENÝR MaR| PLC| Elektroinženýr| až 50 000 Kč

INŽENÝR MaR| PLC| Elektroinženýr| až 50 000 Kč

Náplň práce

Vyznáte se v oboru elektrotechniky, měření a regulací a hledáte pracovní uplatnění? Pro našeho klienta na mostecku hledáme pracovníka na pozici inženýr MaR.

Co se od Vás na pozici bude očekávat?
- PC a PLC programování výrobních technologií
- Odstraňování poruch strojního zařízení z pohledu diagnostiky
- Zálohování projektů
- Sběr dat z výrobních zařízení
- Zadávání změn do elektro dokumentace (EPLAN)
- Programování robotů (ABB, Kuka, Fanuc)
- Spolupráce na přestavbách stávajících technologií nebo rozjezd nových zařízení

Požadavky

Koho na pozici hledáme?
- SŠ/ VŠ vzdělání technického směru
- Komunikativní angličtinu
- Zkušenosti na obdobné pozici
- Znalost AutoCAD, Simatic, Sinumeric, TIA Portal, SQL, RobotStudio, EPLAN výhodou
- Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Power Point apod.)
- Schopnost pracovat samostatně i v týmu
-Flexibilita, komunikativnost, ochota dále se vzdělávat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Možnost jazykových a odborných kurzů - Zaměstnanecké výhody - Osobní ohodnocení - Variabilní složka mzdy - Odměna za docházku na měsíční i pololetní bázi - Vánoční bonus - Flexibilní pracovní doba - Příspěvek na dojíždění - Příspěvek na penzijní po
  • Místo pracoviště: Most