Nabídka práce > Hlavní technolog úseku

Hlavní technolog úseku

Náplň práce

Máte zkušenosti ve strojírenství nebo elektro? Vedl jste tým technologů? Pak hledáme právě Vás.

Náplň práce:

· Vedení a rozvoj malého týmu 4 technologů
· Zlepšování výrobních procesů a zavádění principů štíhlé výroby
· Tvorba, optimalizace a inovace technologických postupů a norem včetně kontrolní dokumentace, vytváření nových pracovišť včetně ergonomie práce
· Dohlížení na správnou organizaci a zakládání dat v SAP
· Zavádění nových výrobků do výroby a dohlížení na zpracování jejich kalkulace

Požadavky

Požadavky:

· Min. 5 let praxe v oblasti technické přípravy výroby, zejména zkušenosti v oblasti organizace výrobní dokumentace a výrobního toku
· Zkušenost v oblasti zlepšování efektivity výroby
· Zkušenost ve vedení menšího týmu
· SŠ/VŠ vzdělání (elektro, strojní)
· Orientace v různých technologiích (např. laserové svařování, ruční a odporové pájení, robotizace)
· Znalost AJ min. na úrovni B1 (převážně emailová komunikace s dodavateli)
· Znalost MS office
· Znalost SAP - výhodou
· Na pozici vedoucího oddělení očekáváme samostatnou, spolehlivou, zodpovědnou a inovativní osobnost
· Oceníme technické myšlení, pečlivost a flexibilitu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 50000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Zázemí stabilní a prosperující společnosti · Profesionální a přátelský kolektiv · Mzdového ohodnocení dle praxe a vzdělání, které každoročně navyšujeme · Odměnu za odpracovaná léta ve společnosti · Program zaškolení a možnosti dalšího vzdělávání · Pr
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem