Nabídka práce > Skladový operátor/parťák se znalostí UA/CZ - Cheb

Skladový operátor/parťák se znalostí UA/CZ - Cheb

Náplň práce

Pro logistickou společnost sídlící v Chebu hledáme skladového operátora/parťáka se znalostí ukrajinského a českého jazyka.

Hledáme komunikativního člověka, který bude vykonávat práci ve skladu a úzce spolupracovat s týmem pracovníků z Ukrajiny, vedoucími pracovníky a zaměstnavatelem.

Náplní práce bude:
- skladová činnost: balení, etiketování a kompletování zakázek
- tlumočení na pracovišti
- podpora pracovníků z Ukrajiny (tlumočení, pomoc s adaptací na pracovišti a dané lokalitě)
- úzká komunikace s vedoucími pracovníky a zaměstnavatelem

V případě potřeby zajistíme ubytování.

Požadavky

- předchozí zkušenosti s prací ve skladu výhodou
- komunikativní znalost českého a ukrajinského jazyka
- velmi dobré komunikativní dovednosti
- ochota pracovat v třísměnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Plat: Od 0 CZK do 25000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - mzda 25 000 Kč/měs. - příplatek za práci přesčas v sobotu 40% - 25 dní/kalendářní rok - stravování zdarma (1xteplé jídlo/den) - v případě potřeby zajištěné ubytování
  • Místo pracoviště: Cheb